Zdravotnické divadélko do MŠ

4 hodnocení

Máte zájem o zábavnou první pomoc pro děti z vaší školky? Přicházíme s originálním projektem "Zdravotnického divadélka", ve kterém se děti naučí krásné básničky, naučí se ošetřit drobná zranění i to, jak správně zareagovat při těch větších. A také poznají, jaké superhrdiny mají ve svých paních učitelkách či rodičích.

Nabízíme přednášku s praktickou výukou v rozsahu od 1 až do 3 hodin.

Cena se odvíjí od počtu hodin.

Zaujala Vás tato nabídka?

Klikněte na "Dotaz" (napište nám Vaše preference) a my vám dáme vědět, kdy by bylo možné kurz provést.

Varianta:
Dostupnost Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Zvolte variantu
700 Kč 1 400 Kč 2 100 Kč od 700 Kč
Zdravotnické divadélko do MŠ
4 hodnocení
4,3 4 hodnocení

 

Pojďte se s naší Aničkou a Pepíkem naučit první pomoc. Přicházíme s originálním projektem "Zdravotnického divadélka", ve kterém se děti naučí krásné básničky, naučí se ošetřit drobná zranění i to, jak správně zareagovat při těch větších. A také poznají, jaké superhrdiny mají ve svých paních učitelkách či rodičích.

Nebojte se, že bychom s dětmi mluvili složitými výrazy. Naším cílem je, abychom v nich probudili přirozenou schopnost pomáhat a vnímat ostatní. S dětmi si spoustu věcí ukážeme v praxi, naučíme se důležitá čísla a zahrajeme si divadélko do kterého přizveme nejen děti, ale i paní učitelky.

Cena na hodinu je 700,- (od roku 2023 to bude 800,-) a vyrážíme za vámi od 2 hodin výuky. Při cestě mimo Plzeň účtujeme 9,-/km.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: