Teambuildingové akce

Neohodnoceno

Že nejde spojit relax, zábava a získání znalostí z první pomoci?

Náš spolek toto všechno nabízí v teambuildingové akci, která je ušita Vám na míru.

Měli byste o tuto službu zájem?

Klikněte na "Zeptat se" (napište nám Vaše požadavky) a my vám dáme vědět za jakou částku by se dala tato akce provést (dle rozsahu a časové náročnosti).

Dostupnost Momentálně nedostupné
500 Kč
Teambuildingové akce
Neohodnoceno

Cílem teambuildingových akcí je nejen stmelit kolektiv a zlepšit celkovou atmosféru na pracovišti, ale také možnost, jak zvýšit nasazení a výkonnost zaměstnanců. A co spojit dobré s užitečným? Připravíme pro Vás vzdělávací program, který zajistí relax, zábavu, ale také Vás mnoho naučí. Pod vedením zkušených lektorů, zdravotnických záchranářů, zážitkovou formou a v přátelské atmosféře získáte základní znalosti z předlékařské první pomoci, díky kterým budete umět zachránit život.

Programy připravujeme s ohledem na potřeby pro pracovní skupiny, týmy nebo jen pro vedení firmy. Náročnost programu je volitelná, můžeme navázat na školení nebo seminář a tím prohloubit již nabyté znalosti.

Akce může být jednodenní, od několika hodin, až po vícedenní. Po dohodě vše kompletně zajistíme, včetně ubytování, stravování a večerního programu.

Akce je postavena na vzájemné kooperaci a komunikaci. Naučíte se od stanovení priorit, spolupráce v týmu, rozdělení rolí, zajištění bezpečnosti, volání a spolupráci s dispečinkem záchranné služby, kardiopulmonální resuscitace až po obvazovou techniku, polohování, transport raněných.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: