Tábor Čar a kouzel - Hracholusky

12 hodnocení

Přihlášení na tábor "Čar a kouzel" na Hracholuskách spuštěno! V termínu 14. - 20.7. se na Hracholuskách budou dít věci. Nečekejte a ulovte si jedno z pár kouzelných míst.

Dostupnost Aktuální (>5 ks)
5 500 Kč
Tábor Čar a kouzel - Hracholusky
12 hodnocení
3,3 12 hodnocení

Přihlášení na tábor "Čar a kouzel" na Hracholuskách spuštěno! V termínu 14. - 20.7. se na Hracholuskách budou dít věci. Nečekejte a ulovte si jedno z pár míst. Pro vaše děti chystáme nezapomenutelný čarovný pobyt v kouzelnické škole. Lektvary, famfrpál a především nespočet zábavy s kamarády a skvělými lektory. Moc se na Vás těšíme.

V ceně tábora je strava 5x denně, pitný režim, program a pomůcky Školy čar a kouzel, pojištění a ubytování v chatkách či velkých stanech.

Tábor je vhodný pro parťáky od 6 let. V budově budou mít děti k dispozici jídelnu se zdravými svačinkami, obědem a večeří a sociální zařízení.

Děti se mohou těšit na celotáborovou hru plnou kouzel. Během pobytu budeme s dětmi samozřejmě co nejvíce venku, vyzkoušíme si mnoho netradičních aktivit, kreativního tvoření, čarodiskotéku, táborák a za hezkého počasí využijeme i nedalekou přehradu.

Tábor povedou naše skvělé lektorky ze Skupovky.

Cena tábora je k nezaplacení :). Nástup dětí je v neděli od 14 hodin a končí se v sobotu v do 11 hodin.

Na akci budou pořizovány fotografie a videa, které budou použity jen k reportážním účelům.

Veškeré informace k táboru včetně speciálního "zvacího dopisu" pro děti obdržíte v dostatečném předstihu. Pokud se potřebujete na cokoliv zeptat, napiště nám na info@edukuj.cz

Přikládáme ke stažení dokument o bezinfekčnosti, který si prosím vyplňte a odevzdejte spolu s naskenovanou kartičkou zdravotní pojišťovny první den tábora.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: