První pomoc pro sportovce

Kurz První pomoc pro sportovce je určen všem nadšeným sportovcům, návštěvníkům fitness center i jen rekreačním sportovcům, kterým záleží na vlastním zdraví.

Zaujala Vás tato nabídka?

Klikněte na "Zeptat se" (napište nám Vaše preference) a my vám dáme vědět, kdy by bylo možné kurz provést.

Dostupnost Momentálně nedostupné
600 Kč
První pomoc pro sportovce

Je zaměřen na zvládnutí krizových situací, se kterými se při sportu mohou setkat a nejsou si jisti, jak by reagovali, pokud by došlo k životu ohrožujícím situacím. Kurz vychází z doporučení České resuscitační rady a účastníci se během tří hodin seznámí s danými postupy první pomoci. Součástí kurzu je nejen teoretická část, ale i praktický nácvik za použití vysoce sofistikovaných pomůcek. Cílem kurzu je osvojení správného postupu k záchraně života, ale také jednotlivé kroky, kterými se zmírní důsledky ostatních poranění. Účastníci budou také seznámeni s preventivními opatřeními, díky kterým mohou předejít ohrožení zdraví při sportu celkově, i na co si dávat pozor při využívání například strojů ve fitness centrech.

Maximální počet účastníků jednoho kurzu je 15. Výstupem je osvědčení o absolvování kurzu. Výuka probíhá v našich prostorách, ale dle potřeb i v prostorách zadavatele.

Pokud si složíte vlastní skupinu o nejméně 6 lidech, je možné si zvolit individuální termín.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení