První pomoc pro sportovce

Neohodnoceno

Kurz První pomoc pro sportovce je určen všem nadšeným sportovcům, návštěvníkům fitness center i jen rekreačním sportovcům, kterým záleží na vlastním zdraví.

Zaujala Vás tato nabídka?

Klikněte na "Zeptat se" (napište nám Vaše preference) a my vám dáme vědět, kdy by bylo možné kurz provést.

Více informací u Ludmily Leškové na tel: +420 605 413 180 nebo leskova@edukuj.cz

Dostupnost Momentálně nedostupné
600 Kč
První pomoc pro sportovce
Neohodnoceno

Je zaměřen na zvládnutí krizových situací, se kterými se při sportu mohou setkat a nejsou si jisti, jak by reagovali, pokud by došlo k životu ohrožujícím situacím. Kurz vychází z doporučení České resuscitační rady a účastníci se během tří hodin seznámí s danými postupy první pomoci. Součástí kurzu je nejen teoretická část, ale i praktický nácvik za použití vysoce sofistikovaných pomůcek. Cílem kurzu je osvojení správného postupu k záchraně života, ale také jednotlivé kroky, kterými se zmírní důsledky ostatních poranění. Účastníci budou také seznámeni s preventivními opatřeními, díky kterým mohou předejít ohrožení zdraví při sportu celkově, i na co si dávat pozor při využívání například strojů ve fitness centrech.

Maximální počet účastníků jednoho kurzu je 15. Výstupem je osvědčení o absolvování kurzu. Výuka probíhá v našich prostorách, ale dle potřeb i v prostorách zadavatele.

Pokud si složíte vlastní skupinu o nejméně 6 lidech, je možné si zvolit individuální termín.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: