Letní příměstský tábor: Čtyři živly 12.-16. srpna 2024

22 hodnocení

Letní příměstský tábor: Čtyři živly 12.-16. srpna 2024. Máte doma průzkumníka, který chce vědět, jak věci fungují? Během celého týdne vyrazíme na expedice za našimi živly. Putování za vodou či ohněm? Ničeho se nemusíte bát, budou nás mít na starosti odborníci nejpovolanější ;). Chcete vědět, jak využívají vítr letadla? Nebo co může ukrývat země pod našima nohama? Tak neváhejte a přihlaste své děti na expedici mezi živly! Zkrátka se můžou těšit na pořádný příměšťák s kamarády, zábavou, hrami i pohybem. A především se skvělými instruktory.

Varianta:
Dostupnost Aktuální (>5 ks) Aktuální (>5 ks) Aktuální (>5 ks) Aktuální (>5 ks) Aktuální (>5 ks) Aktuální (>5 ks) Zvolte variantu
600 Kč 600 Kč 600 Kč 600 Kč 600 Kč 2 900 Kč od 600 Kč
Letní příměstský tábor: Čtyři živly 12.-16. srpna 2024
22 hodnocení
2,8 22 hodnocení

Letní příměstský tábor: Čtyři živly 12.-16. srpna 2024. Máte doma průzkumníka, který chce vědět, jak věci fungují? Během celého týdne vyrazíme na expedice za našimi živly. Putování za vodou či ohněm? Ničeho se nemusíte bát, budou nás mít na starosti odborníci nejpovolanější ;). Chcete vědět, jak využívají vítr letadla? Nebo co může ukrývat země pod našima nohama? Tak neváhejte a přihlaste své děti na expedici mezi živly! Zkrátka se můžou těšit na pořádný příměšťák s kamarády, zábavou, hrami i pohybem. A především se skvělými instruktory.

Ve Skupovce organizuje Edukuj v termínu12.-16. srpna vždy od 7:30 do 16:30 příměstský tábor s tématem Čtyři živly". Tábor je vhodný pro děti od 6 let. V budově budou mít děti k dispozici učebnu a tělocvičnu, na programu bude kreativní tvoření, hry, fyzická zdatnost i výlety na zajímavá místa. Samozřejmostí jsou zdravé a teplý oběd, na který chodíme do nedaleké školní jídelny. Děti se mohou se těšit na kreativní vyžití, sportovní aktivity, pobyt venku v přírodě a mnoho dalšího.

Tábor povedou naše skvělí lektoři, kteří mají s dětmi bohaté zkušenosti.

Cena příměstského tábora je 600 Kč/den nebo 2 900 Kč/týden. V ceně je zahrnuta strava na celý den (svačina, oběd, svačina), pitný režim a veškerý materiál na kreativní tvoření. Máte sourozence? Máme pro vás výhodnější cenu. Napiště nám poznámku do objednávky a my vám přidáme slevu - počkejte tedy až na znovupotvrzení nižší ceny ;).

Zjistěte si, zda můžete čerpat příspěvek od vaší zdravotní pojišťovny na příměstský tábor.

Na akci budou pořizovány fotografie a videa, které budou použity jen k reportážním účelům.

Přikládáme ke stažení dokument o bezinfekčnosti, který si prosím vyplňte a odevzdejte spolu s naskenovanou kartičkou zdravotní pojišťovny první den tábora. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: