KreKra - Jak na učení hrou pomocí Kreativní Krabice

1 hodnocení

Absolvent zvládne vytvořit tvůrčí hry s ohledem na metody a formy a také si osvojí, jak vytvořit pomůcky, které lze využít při mnoha dalších aktivitách

Délka kurzu: 8 vyučovacích hodin

Školení probíhá ve Skupova 4a, 301 00 Plzeň nebo dle vašich požadavků

Pro celé kolektivy možná dohoda individuálního termínu.

Kurz je akreditován u MŠMT pod číslem: 8243/2021-4-224

Více informací u Ludmily Leškové na tel: +420 605 413 180 nebo leskova@edukuj.cz

Dostupnost Aktuální (>5 ks)
1 200 Kč
KreKra - Jak na učení hrou pomocí Kreativní Krabice
1 hodnocení
Edukuj vizuály kurzů, akcí (9)
DVPP
5,0 1 hodnocení

Tento kurz vás provede tvorbou originálních pomůcky s nápady, které pomohou učitelům i lektorům v praxi. Seminář se skládá ze dvou částí - teoretické 3,5 hodiny a praktické 4,5 hodiny.

V první teoretické́ části probereme tvoření komplexně, protože základem každého nápadu je nutné vědět proč a za jakým účelem ho děláme. Probereme soudobou výtvarnou výchovu, alternativní možnosti vzdělávání i didaktickou hru v edukačním principu, které nám nabízí skvělé poznatky, které uplatníme v druhé části. 

Praktická část představuje průvodce s pomůckami, které mají přesah do čtyř dalších předmětů/odvětví, jež jsou aplikované vždy ve výtvarné výchově a pak ve třech dalších odvětvích. Ukážeme si konkrétní pomůcky a vymyslíme k nim vhodné aktivity, abychom si osvojili princip KreKry. Výstupem je průvodce a vytvořená konkrétní KreKra – Kreativní Krabice, která bude obsahovat všechny tyto pomůcky a je tak možné s ní okamžitě tvořit. 

Po absolvování kurzu získá účastník certifikát.

Kurz je akreditován u MŠMT pod číslem: 8243/2021-4-224

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: