Firemní lékárničky

Neohodnoceno

Program Firemní lékárničky - healthy safety - je speciálním produktem pro Vaše pracoviště.

Jedná se o dokonalé vybavení Vašich pracovišť lékárničkami, které jsou speciálně poskládány pro Váš provoz.

Měli byste o tuto službu zájem?

Klikněte na "Zeptat se" (napište nám) a my vám dáme vědět za jakou částku by se dala na Vaše pracoviště individuálně připravit lékárnička (dle množství a vybavenosti).

Dostupnost Momentálně nedostupné
500 Kč
Firemní lékárničky
Neohodnoceno

Naše lékárničky, které Vám na pracoviště dodáváme jsou tvořeny v souladu s nejnovějšími a nejpřísnějšími pravidly a nařízeními dle zákona. Jsou kompletovány odborníky pro urgentní medicínu, kteří mají mnohaleté zkušenosti. Obsahují dostatečné množství zdravotnického materiálu pro ošetření zraněného nebo pro ošetření více zraněných najednou. Dále obsahují kontrolní knihu, která je dodávána jako součást vybavení lékárničky.

Vaše firma dostane přiděleného odborníka, který se dokonale stará o všechny Vaše zakoupené lékárničky. Stará se o jejich náplň, ale i kontrolu expirací zdravotnického materiálu. Tudíž Vám odpadá neustále shánění, dokupování a nekonečně kontrolování stávajících. . Už se nemusíte starat co přesně a v jakém množství na pracovišti máte a zda vůbec. Trvale sledujeme a od začátku dodání do Vaší firmy evidujeme materiál, který po skončení doby použitelnosti automaticky vyměníme. Pokud jste z lékárniček něco použili, stačí zavolat svému safety kontrolorovi a domluvit se s ním na dalším postupu, návštěvě nebo čemkoli jiném co potřebujete. 

Spolu s lékárničkami zajistíme i školení první pomoci. Je vhodné mít na směně vyškoleného zdravotníka, který je díky našim kurzům připraven s chladnou hlavou pomoci zraněnému. Různé triky a taktiky, které jsou prověřené záchranáři, v našich kurzech zaručují úspěch, když opravdu půjde i život. 

Když si zajistíte tento program, odpadne Vám starost o lékárničky a jejich vybavení. Zodpovědnost je zcela na nás. Máte stálou kontrolu vybavení a jeho obnovu dle zákona a předpisů, vše bez starostí. Získáte dobře zajištěný provoz, který nemůže audit napadnout. Ověřené dokumenty s razítkem o kontrolách, doplněních, nebo renovaci materiálu slouží jako osvědčení o správnosti v souladu se zákonem.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: