První pomoc (nejen) pro maminky - část II. 25.5.2024

1 hodnocení

Kurz První pomoc (nejen) pro maminky probíhá 25.5.2024, je určen všem těm, kteří jsou pravidelně v kontaktu s malými dětmi a nejsou si jistí, jak by reagovali, pokud by došlo k životu ohrožující situaci.

Délka kurzu: 3 vyučovacích hodin

Školení probíhá ve Skupova 4a, 301 00 Plzeň vždy od 13-16 hod.

Pro kolektivy od 6 osob je možná dohoda individuálního termínu.

Více informací u Ludmily Leškové na tel: +420 605 413 180 nebo leskova@edukuj.cz

Dostupnost Aktuální (>5 ks)
600 Kč
První pomoc (nejen) pro maminky - část II. 25.5.2024
1 hodnocení
5,0 1 hodnocení

V tříhodinovém kurzu se účastníci seznámí s postupy první pomoci, které jsou ve shodě s doporučeními České resuscitační rady. Po teoretickém bloku bude možný praktický nácvik za použití nejmodernějších přístrojů. Cílem kurzu je osvojit si kroky zachraňující život, ale také postupy, díky kterým se zmírní důsledky ostatních poranění. Účastníci budou také seznámeni s preventivními opatřeními, díky kterým lze předejít určitým poraněním.

Kurz je rozdělen do tří částí, které na sebe navzájem navazují. Není podmínkou účastnit se všech částí, každý má možnost vybrat si téma, které jej nejvíc zajímá.

První pomoc u dětí aneb rodičovské minimum I.
První část je zaměřena na stavy ohrožující život (nejen) našich dětí, jak aktivovat záchranný systém, když jde do tuhého a není čas na to, abychom informace „googlili“. Jak se v náročné situaci orientovat, co dělat a s čím naopak neztrácet drahocenný čas? Ale hlavně – všechny úkony si prakticky vyzkoušíte a „dostanete pod kůži“.

První pomoc u dětí aneb rodičovské minimum II.
Každý rodič dříve či později musí ošetřovat nejrůznější úrazy a poranění našich nejdražších. V průběhu druhé části Vám ukážeme, jak si poradit s drobným i závažným poraněním, jako jsou odřeniny, popáleniny či opařeniny, co dělat při bodnutí hmyzem, zakousnutým klíštětem nebo pádu z čehokoliv, jaké vychytávky si pořídit do lékárničky a jaké babské rady z internetu raději ani nezkoušet.

První pomoc u dětí aneb rodičovské minimum III.
V průběhu posledního workshopu Vás seznámíme s nejčastějšími neúrazovými stavy u malých dětí, čím jim můžeme pomoci a kdy naopak musíme rychle jednat a zajistit okamžitou lékařskou pomoc. Od horečky, přes dušnost, křeče až k otravám a intoxikacím.

Maximální počet účastníků jednoho kurzu je 15.

Výstupem je osvědčení o absolvování kurzu.

Výuka probíhá v našich prostorách, ale dle potřeb i v prostorách zadavatele.

Pokud Vám nevyhovují termíny a máte svoji skupinu o nejméně 6 lidech, uskutečníme kurz dle Vašich potřeb.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: