3. příměstský tábor "Hrdinové" 7. - 11. 8. 2023

7 hodnocení

Příměstský tábor ve Skupovce v termínu 7. - 11. srpna 2023. Chtějí se vaše děti stát skutečnými hrdiny? Během jednoho týdne nás navštíví jednotlivé složky integrovaného záchranného systému a nabídnou dětem zábavný program. Naučí se základy první pomoci, zahrají si spoustu her a vytvoří si výrobky inspirované policií, hasiči a záchrankou a jistě se mohou těšit také na stopovačku.

Varianta:
Dostupnost Aktuální (>5 ks) Aktuální (>5 ks) Aktuální (>5 ks) Aktuální (>5 ks) Aktuální (>5 ks) Aktuální (1 ks) Zvolte variantu
550 Kč 550 Kč 550 Kč 550 Kč 550 Kč 2 700 Kč od 550 Kč
3. příměstský tábor "Hrdinové" 7. - 11. 8. 2023
7 hodnocení
4,1 7 hodnocení

Chtějí se vaše děti stát skutečnými hrdiny? Během jednoho týdne nás navštíví jednotlivé složky integrovaného záchranného systému a nabídnou dětem zábavný program. Naučí se základy první pomoci, zahrají si spoustu her a vytvoří si výrobky inspirované policií, hasiči a záchrankou a jistě se mohou těšit také na stopovačku.

Ve Skupovce organizuje Edukuj v termínu 7. - 11. srpna 2023 vždy od 7:30 do 16:30 příměstský tábor s tématem „Hrdinové“. Tábor je vhodný pro děti od 6 let. V budově budou mít děti k dispozici učebnu a tělocvičnu, v případě hezkého počasí půjdou ven do přírody nebo vyrazí na výlety. Samozřejmostí jsou zdravé a výživově plnohodnotné svačinky, na oběd budou děti chodit do nedaleké školní jídelny. Mohou se těšit na kreativní vyžití, sportovní aktivity, pobyt venku v přírodě a mnoho dalšího.

Tábor povedou naše skvělé lektorky, které mají s dětmi bohaté zkušenosti.

Cena příměstského tábora je 550 Kč/den nebo 2 700 Kč/týden. V ceně je zahrnuta strava na celý den (svačina, oběd, svačina), pitný režim a veškerý materiál na kreativní tvoření. Máte sourozence? My pro ně máme slevu: zadejte slevový kód: BRACHASÉGRA a my se na vás budeme těšit.

Zjistěte si, zda můžete čerpat příspěvek od vaší zdravotní pojišťovny na příměstský tábor.

Na akci budou pořizovány fotografie a videa, které budou použity jen k reportážním účelům.

Přikládáme ke stažení dokument o bezinfekčnosti, který si prosím vyplňte a odevzdejte spolu s naskenovanou kartičkou zdravotní pojišťovny první den tábora.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: