2. příměstský tábor "Disney" 31. 7. - 4. 8. 2023

1 hodnocení

Příměstský tábor ve Skupovce v termínu 31. července - 4. srpna 2023. Mají vaše děti rádi animované pohádky od Walta Disneyho? Mohou se těšit na tábor inspirovaný těmito pohádkovými postavami. Čeká je spousta kreativních činností, při kterých si také postavičky vyrobí, sportovní zážitky, hry a stopovačka s náměty pohádkových postav nebo se třeba podívají na pěknou pohádku.

Varianta:
Dostupnost Aktuální (>5 ks) Aktuální (>5 ks) Aktuální (>5 ks) Aktuální (>5 ks) Aktuální (>5 ks) Aktuální (>5 ks) Zvolte variantu
550 Kč 550 Kč 550 Kč 550 Kč 550 Kč 2 700 Kč od 550 Kč
2. příměstský tábor "Disney" 31. 7. - 4. 8. 2023
1 hodnocení
5,0 1 hodnocení

Mají vaše děti rádi animované pohádky od Walta Disneyho? Mohou se těšit na tábor inspirovaný těmito pohádkovými postavami. Čeká je spousta kreativních činností, při kterých si také postavičky vyrobí, sportovní zážitky, hry a stopovačka s náměty pohádkových postav nebo se třeba podívají na pěknou pohádku.

Ve Skupovce organizuje Edukuj v termínu 31. července - 4. srpna 2023 vždy od 7:30 do 16:30 příměstský tábor s tématem „Disney“. Tábor je vhodný pro děti od 6 let. V budově budou mít děti k dispozici učebnu a tělocvičnu, v případě hezkého počasí půjdou ven do přírody nebo vyrazí na výlety. Samozřejmostí jsou zdravé a výživově plnohodnotné svačinky, na oběd budou děti chodit do nedaleké školní jídelny. Mohou se těšit na kreativní vyžití, sportovní aktivity, pobyt venku v přírodě a mnoho dalšího.

Tábor povedou naše skvělé lektorky, které mají s dětmi bohaté zkušenosti.

Cena příměstského tábora je 550 Kč/den nebo 2 700 Kč/týden. V ceně je zahrnuta strava na celý den (svačina, oběd, svačina), pitný režim a veškerý materiál na kreativní tvoření. Máte sourozence? My pro ně máme slevu: zadejte slevový kód: BRACHASÉGRA a my se na vás budeme těšit.

Zjistěte si, zda můžete čerpat příspěvek od vaší zdravotní pojišťovny na příměstský tábor.

Na akci budou pořizovány fotografie a videa, které budou použity jen k reportážním účelům.

Přikládáme ke stažení dokument o bezinfekčnosti, který si prosím vyplňte a odevzdejte spolu s naskenovanou kartičkou zdravotní pojišťovny první den tábora.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: